Новини

Опубліковано відео із бодікамери правоохоронця під час вбивства на Вінниччині

Сьогодні, 20 квітня, близько 2 години ночі у  Гайсинському районі Вінницької області працівники поліції зупинили для перевірки невідомий автомобіль темного кольору. Про це повідомила Національна поліція України.

В авто були двоє чоловіків, які відкрили вогонь по поліцейських. Від отриманих поранень загинув 20-річний поліцейський, його напарник поранений, – пише Варта1.

На території Вінницької та Одеської областей введено поліцейську операцію. Завдяки зусиллям оперативних служб вдалося встановити осіб, ймовірно причетних до скоєння злочину. Орієнтування розіслано до всіх регіональних підрозділів Національної поліції.

Як йдеться на відео, чоловіки, які розстріляли поліцейських, представилися як військові, вони батько і син. Судячи з відео, вони перевозили щось заборонене. Поліцейські попросили їх відчинити ящики, які були в багажнику. Нападники вдавали, що шукають ніж для того, щоб відкрити ящик, а потім напали на поліцейських.

Правоохоронцями вживаються заходи для встановлення місцезнаходження та затримання осіб, причетних до вбивства поліцейського.

Читайте також наші новини у Facebook