Волинь Новини

Заморозки на Волині: як зміниться погода наступного тижня

З понеділка, 22 квітня, в Україні очікуємо дощі, проте з перервами на сонечко. Але вночі місцями можливі заморозки на ґрунті, у коментарі Фактам ICTV розповіла синоптикиня Українського гідрометцентру Наталя Птуха.

Циклон приніс опади

Цього тижня на території України циклон приніс багато опадів, переважно в західних, північних, частково у центральних областях. Водночас у південно-східних регіонах температура була доволі теплою та комфортною.

У суботу, 20 квітня, в Україні пануватиме поле високого тиску: у більшості областей без опадів, ніч буде прохолодною, подекуди з заморозками.

У неділю, 21 квітня, до України з півдня зайде циклон з атмосферними фронтами, який принесе доволі інтенсивні опади у північні, центральні та південні області.

«У ніч на неділю прогнозуються сильні опади», – наголосила синоптикиня.

Дощитиме весь тиждень

З понеділка в Україні чергуватиметься погода: будуть надходити атмосферні фронти з опадами й будуть перерви від дощів. Між атмосферними фронтами весняне сонце трохи пригріватиме і температура вдень трохи підвищиться.

«Наступного тижня в нічні години температура коливатиметься від 2 °C до 7 °C тепла. Дещо тепліше буде по південно-східній частині України – там до +12 °C, а в денні години +8-13 °C. Знову ж таки, дещо тепліше буде по лівобережжю – від +15 °C до +20 °C», – розповіла Наталя Птуха.

Читайте також наші новини у Facebook