Новини

“У нас було нуль ракет”. Зеленський пояснив, чому знищили Трипільську ТЕС

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що Трипільську теплову електростанцію знищили 4 російські ракети, ще 7 вдалося збити.

Читайте також: У лікарні помер чоловік, якого збили неподалік Волині

 

Про це глава держави сказав в інтерв’ю для PBS NewsHour, пише УНІАН. Як пояснив президент, Трипільську ТЕС не вдалося захистити від російських ракет, бо в українській системі ППО вичерпалися боєголовки, якими захищали об’єкт.

“Летіло 11 ракет. Перші 7 ми знищили. Чотири – знищили Трипілля. Чому? Тому що у нас було ракет нуль. У нас закінчились усі ракети, які захищали Трипілля”, – повідомив Зеленський.

Водночас глава держави нагадав про нещодавню атаку Ірану на Ізраїль та про реакцію світової спільноти.

“Коли союзники говорять, що не можуть нам дати ту чи іншу зброю, або не можуть бути в Україні з тими чи іншими силами, тому що тоді буде сприйматися, що Україна затягнула НАТО у війну, я вам хочу поставити питання: Ізраїль в НАТО чи ні? Ось вам і відповідь. Ізраїль не країна НАТО, а союзники, в тому числі країни НАТО захищали Ізраїль. Показали силам Ірану, що Ізраїль був не наодинці. І це урок. І це відповідь усім, хто каже на будь-якому континенті, що Україні треба допомагати дуже обережно, щоби не втягнути країни НАТО у війну”, – наголосив Зеленський.

Читайте також наші новини у Facebook