Новини

Ще четверо воїнів з Рівненщини пішли на небо

В останню путь їх провели земляки на Дубенщині, Острожчині, а також – у Зорянській та Шпанівській громадах, передає Рівне Вечірнє.

Читайте також: Віддав найдорожче: на війні поліг Герой з Волині

Більше про наших захисників розповіли у Рівненській ОВА:

– На Дубенщині в останню дорогу провели Дмитра Коханця. Чоловік народився 3 листопада 1994 року, житель села Берег Смизької тергромади. Молодший сержант ЗСУ проходив службу в 68-й окремій єгерській бригаді на посаді командира гранатометного відділення. На жаль, захисник загинув 8 квітня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Поховали Героя у рідному селі Берег на місцевому кладовищі.

Острожчина попрощалась з Василем Холодюком. Чоловік народився у 1988 році в селі Дерев’янче. На жаль, Василь помер 9 квітня 2024 року в КНП “Дядьковицька лікарня з центром паліативної допомоги” внаслідок тривалої важкої хвороби.

Зорянська громада провела в останню дорогу Олександра Сопленкова. Захисник народився у 1988 році, проживав у селі Новостав. Олександр, не вагаючись, став на захист Батьківщини з початку повномасштабного вторгнення. Загинув на Бахмутському напрямку, що на Донеччині. У Героя залишилось троє дітей, мати та брати.

У Шпанівській громаді віддали останню шану Сергію Войтовичу. Чоловік народився у 1968 році, житель села Великий Житин. Сергій з перших днів війни став на захист нашої держави. Його серце перестало битися 10 квітня 2024 року.

Щирі співчуття рідним та близьким Воїнів. Низько схиляємо голови у скорботі…

Читайте також наші новини у Facebook