Волинь Новини

Переселенка з Луганщини виготовляє цукерки в Луцьку

З рідної Луганщини Наталії Бєлімовій довелося переїжджати двічі. Початок повномасштабного вторгнення вона разом із чоловіком застала в м. Старобільськ. У березні 2022 року після окупації міста подружжя переїхало до Луцька.

Читайте також: Мобілізація по-новому: що залишили в скандальному законопроєкті

Про це повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

У Луцьку Наталія успішно пройшла курси від Громадської організації «Розвиток Волині» та підготувала бізнес-план із виготовлення льодяників. Донори допомогли з обладнанням — забезпечили харчовим принтером, індукційною піччю та посудом для виготовлення смаколиків.

«У той момент, коли ми вже жили у Луцьку, я була дуже розгублена. Вперше приготувала цукерки для сина. На допомогу прийшов Інтернет. Знайшла рецепт і зробила свої перші льодяники. І вийшло. Потім зробила ще кілька для родичів та знайомих. А вже тоді до мене звернулися з проханням виготовити 25 патріотичних цукерок для шкільного ярмарку», — розповіла Наталія Бєлімова.

Зараз переселенка виготовляє цукерки для дитячих свят, шкільних ярмарків, розважальних закладів та великих компаній Луцька. Також отримує замовлення з різних куточків країни. Крім цього, вона проводить майстер-класи з виготовлення цукерок для дітей та дорослих.

Також Наталія входить до складу Ради ВПО при Волинській ОВА, бере активну участь у різноманітних тренінгах та інших заходах.

Читайте також наші новини у Facebook