Новини

Обмежено придатні до військової служби мають повторно пройти медогляд: визначено строки

Президент України Володимир Зеленський підписав закон щодо забезпечення прав військовослужбовців та поліцейських на соціальний захист.

Читайте також: Пройшов з боями ти стежину не одну, – полеглому воїну з Волині присвятили зворушливий вірш

 

Офіційний сайт парламенту повідомляє, що сьогодні, 2 квітня, Закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прав військовослужбовців та поліцейських на соціальний захист”, який був зареєстрований у ВР під номером 10313, підписано президентом України.

Цей закон ухвалено ВРУ 21 березня 2024 року.

Народний депутат України Ярослав Железняк, повідомляючи про підписання закону, зазначив у Telegram, що скасовано статус обмежено придатних для військової служби.

Він зазначає, що, відповідно до закону, чоловіки, які були визнані обмежено придатними до військової служби, повинні будуть протягом 9 місяців пройти повторний медичний огляд.

Законом передбачена можливість перебування військовослужбовців на лікуванні до 12 місяців, зокрема, за кордоном, без необхідності через чотири місяці особисто проходити військово-лікарську комісію.

Железняк нагадав, що до другого читання вилучені всі норми про заборону військовим поширювати інформацію в медіа та мережі Інтернет.

Читайте також наші новини у Facebook