Важливо Волинь Новини

Царство небесне: на Волинь повертається загиблий молодий Герой

Як стало відомо, на війні загинув 20-річний Герой Василь Куприянчик, який деякий час проживав у селі Ниви-Губинські Городищенської громади.

Читайте також: Вічний спокій: минають роковини загибелі воїна з Волині

 

Старший стрілець-оператор одного зі штурмових батальйонів солдат Василь Куприянчик, який проходив військову службу за контрактом, вірний військовій присязі, захищаючи територіальну цілісність та державний суверенітет України, зник безвісти біля населеного пункту Орлівка Донецької області 22 березня 2024 року. Днями надійшло сповіщення про загибель 20-річного бійця. Про це повідомили у Городищенській громаді.

10 квітня Герою мав виповнитися лише 21 рік…

Тіло загиблого Героя у п’ятницю, 29 березня, о 10:00 забиратимуть від Волинського обласного бюро судово-медичної експертизи на вулиці Стефаника та везтимуть до храму смт.Сенкевичівка, де відбудеться чин похорону, передає ВСН.

Гідно живим коридором зустрічатимуть траурний кортеж (орієнтовно о 10:30). Від в’їзного знаку в смт.Сенкевичівка процесія рухатиметься пішою ходою до місцевого Свято-Юріївського храму. Потому – виїзд у с.Ниви-Губинські, де і поховають вірного сина України Василя Куприянчика.

У випадку виникнення змін – буде повідомлено додатково.

Просять гідно вшанувати захисника та провести в останню дорогу. У Городищенській громаді оголошено триденну жалобу з 28 по 30 березня 2024 року за загиблим Василем Куприянчиком.

Читайте також наші новини у Facebook