Волинь Новини

Знай наших: волинянин залишається у кулінарному шоу «МастерШеф»

Як стало відомо, житель із села Велика Глуша, що на Камінь-Каширщині Віталій Наливайко пройшов до наступного етапу телевізійного кулінарного проєкту «МастерШеф».

Читайте також: Віримо у велику українську перемогу, – очільниця РВА Ольга Ващук

У суботу, 23 березня, відбувся 7 випуск нового, 13 сезону програми «МастерШеф», – пише ВСН.

Перше випробування провели форматі командної гри, але з невеликими змінами: учасникам не видавали кольорові фартухи.

Конкурс був спрямований на те, щоб змусити учасників забути про свої партнерські зв’язки та оцінювати суперників об’єктивно. Для цього капітанів розмістили в окремій кімнаті і на екрани вивели лише руки кухарів, які виконують приготування страв. Таким чином, капітани не могли визначити, де їхня команда, а де команда суперників.

У другому випробуванні учасники робили вибір між часом і продуктами. Під кожною коробкою були продукти, з яких можна починати готувати. Якщо їх не вистачає, то можна відкрити наступну через 5 хвилин. Проте, поки учасник відкриває коробки, готувати заборонено. Якщо кулінар починає готувати, то вже не можна відкривати наступні коробки.

Віталій зазначив, що хотів погратися з цитрусовими смаками. За 55 хвилин він приготував перець з обсмаженими грибами та цибулею з цитрусом, а також мітболи з соусом на основі яблучного пюре.

«Ваш експеримент вдався. Тут збалансована кислота. Гриби додали свого шарму. Проте в презентації не вистачає яскравості. Страва трохи сумна», – сказала Ольга Мартиновська.

Судді проєкту відправили волинянина на балкон, зазначивши, що зауваження до його страви були не критичні. Тож цього разу Віталію вдалось уникнути битви чорних.

Читайте також наші новини у Facebook