Волинь Новини

На Волині керівниця відділення «Укрпошти» крала на роботі гроші та ковбаси

У крадіжках правоохоронці звинувачують керівницю поштового відділення в Жидичині Луцького району. Після інвентаризації в касі недорахувалися майже 200 тисяч гривень.

Читайте також: Скільком волинянам збільшили пенсії: подробиці

Жінка свою вину визнала частково, повідомляють Волинські новини з посиланням на сюжет ТРК «Аверс».

У 2019 році волинянка керувала поштовим відділенням у Жидичині. Люди платили за газ, але гроші газовикам пошта перераховувала невчасно. Коли провели перевірку, виявили недостачу коштів у касі, а також брак ковбас і сосисок. Загальна сума збитків – понад 190 тисяч гривень.

Справу розслідували кілька років. Жінка частково визнала вину. Мовляв, із каси взяла 40 тисяч гривень через тяжкі життєві обставини.

«У зв’язку зі збігом сімейних труднощів, які виразилися у смерті матері та хворобі сина, вона справді заволоділа коштами АТ «Укрпошта», а саме 01.11.2018 року – 20 000 гривень, у грудні 2018 року – 20 000 гривень. А також визнала розтрату в ковбасних виробах і продуктів харчування. Разом з тим у судовому засіданні зазначила, що недостача була ще до того, як вона почала працювати в. о. начальника відділення поштового зв’язку в Жидичині Волинської області АТ «Укрпошта», – вказано в матеріалах справи.

Обвинувачена має чотирьох дітей. Троє ще неповнолітні.

«Пояснювала, що брала кошти на операцію сину та похорон матері та брала ковбасні вироби. В подальшому намагалася погасити матеріальну шкоду», – зазначено в матеріалах справи.

Жінка відшкодувала «Укрпошті» понад 33 тисячі гривень. У жовтні минулого року Ківерцівський суд засудив її до одного року ув’язнення, а от в апеляції жінку звільнили від кримінальної відповідальності, бо вже закінчилися строки давнини.

«Волинський апеляційний суд ухвалив: клопотання обвинуваченої про звільнення її від кримінальної відповідальності на підставі вимог статті 49 ККУ задовольнити. Вирок Ківерцівського районного суду скасувати. Звільнити від кримінальної відповідальності у зв’язку із закінченням строків давнини. Кримінальне провадження закрити. Цивільний позов АТ «Укрпошта» в особі Волинської дирекції про відшкодування матеріальної шкоди залишити без розгляду. Речові докази по справі (касові звіти з доданими видатковими та прибутковими первинними документами) залишити в матеріалах кримінального провадження», – оголосив суддя Апеляційного суду Волинської області Віталій Денісов.

Тодішня працівниця «Укрпошти» має сплатити судові витрати – майже 50 тисяч гривень за проведення експертиз.

Читайте також наші новини у Facebook