Волинь Новини

Попри війну та трагічні новини відомий луцький заклад влаштовує гучні вечірки

Експертка з HR Оксана Щур-Шахова, яка перебувала у луцькому готелі MOJO, обурилася гучною дискотекою до ночі, яку влаштували у закладі.

Читайте також: За майже 2 роки в медичному центрі на Волині пролікували 15 тисяч військових

Про свої негативні враження від перебування в MOJO жінка розповіла на сторінці у facebook.

«Танець на кістках. Дві паралельні реальності. Думала, забуду – НЕ МОЖУ. Цих вихідних проводила стратегічну сесію у Луцьку у неймовірно класній компанії. І саме це давало сил пережити новини з Одеси.

Я просто робила фокус на тому, що можу, чим вмію допомагаю Україні, економіці і її прекрасним людям. Але за волею долі поселилась в готелі MOJO HOTEL

Так от, дві ночі підряд не менше ніж до 00:00 там гриміла музика. І так, що дискотека була на 6 поверсі, а в номері на 4 тряслись батареї і було відчуття, що у мене персональна вечірка. А після 00:00 пʼяні гості не могли розійтись десь до 2:00-3:00: викрикали, стрибали і розважались (вже дещо під тихішу музику).

На всі мої зауваження адміністратор дуже вибачалась і розводила руками: «я просила, але нічого не можу зробити, музика буде до 23:30». Адміністратор насправді була бусінка. Вона звичайний працівник і вона безсила проти грошей, які власник заробить за кожну з цих вечірок. Все, що вона може просто звільнитись і не бути до цього причетною. (Що я їй і порадила). Поліцію викликати без сенсу, всі в курсі цих вечірок. А мені серед ночі в чужому місті було навіть моторошно.

Звісно, гроші за номер мені не віддали. Ні керівник, ні власник зі мною не звʼязався. Це логічно, бо це ж не одноразова історія, а свідомі дії і я їх як клієнт зовсім не турбую. На вечірках гроші більші. Я не проти вечірок і жити життя у війні.

Але не тоді, коли вся країна оплакує малих дітей і воїнів. І не так, щоб від музики і бітів трясло всю будівлю. Коли закінчиться війна? Коли зникне ця паралельна реальність. В якій з однієї сторони найкращі віддають життя, діти вмирають під завалами від російських бомб, волонтери вигорають від чергових зборів і нерозуміння, що ще я можу зробити. А з іншої, хтось просто не може відмінити вечірку чи хоч скрутити музику, бо прийшли клієнти, які планують багато пити, гуляти і тусити. Бо ті «тусовщики» не можуть хоч на день зупинитись і віддати шану тим, кого не стало.

І звертаю увагу: це не якась закрита вечірка, яка відбувається раз і ніколи (для мене це ок – треба народжувати, одружуватись, святкувати дні народження). Це щотижневі вечірки, де просто всі напиваються до півсмерті, кричать по коридорах і розходяться з дівчатками по номерах», – йдеться у дописі.

Читайте також наші новини у Facebook