Волинь Новини

Працівницю СБУ на Волині судять за виправдовування агресії Росії

Як стало відомо, у Луцьку судять жінку, яка 25 років працювала в СБУ. Справу на неї відкрили після дослідження її переписки з братом, що проживає в Росії. На судовому засіданні заслухали свідків.

Читайте також: На Волині знайшли 17-річного хлопця, якого шукали декілька днів

До слова, свідчать її ж колеги. Захист зі зрозумілих причин всі покази заперечує, – йдеться у сюжеті каналу Аверс.

У Луцькому міськрайонному суді слухають справу однієї з представниць державної служби, яка буцімто виправдовувала агресію РФ проти України. Прокурор клопотав аби допитали свідків. Хоча підсудна їх добре знає, тому що позаяк це її колеги, покази вони надавали дистанційно і анонімно.

 

«Приймає російську позицію, зневажливо ставиться як до українців, так і до української держави. Неодноразово, коли я з нею розмовляв, то вона безпосередньо на початку війни, коли точно було не пригадую, ну травень червень 2022 року. Вона неодноразово казала, що Україна сама винна у розв’язанні цієї війни», – каже колега.

 

Адвокат та обвинувачена вважають слова свідків неправдивими. Щоправда один зі свідків, коли називав адресу, зазначив ту, за якою знаходиться одне з відділень банку у місті Луцьку. На це звернув увагу адвокат.

 

«У сьогоднішньому судовому засіданні було допитано ряд свідків щодо наданих ними свідчень. З’ясовано, що вказані факти, які були ними озвучені в судовому засіданні, знайшли свої підтвердження, що дійсно обвинувачена неодноразово під час особистих розмов із свідками повідомляла факти, які підтверджують факт виправдовування визнання правомірної збройної агресії Росії щодо України», – розповів прокурор Олег Філончук.

 

Сама обвинувачена впевнена, що свідки так говорять, бо її просто хочуть підставити, мовляв, усі обвинувачення пішли від того, що в Росії проживає її брат.

 

 

«Взагалі хочу сказати, що це все, що говориться від початку до кінця – це брехня. Я чесно прослужила в Службі безпеки 25 років. На моїй роботі, на моїх перекладах кар’єри поробили ці лжесвідки і тепер вони мене обгадили з голови до ніг, яка я погана. І що я говорила, що я прямо якийсьворог держави – це все брехня. Просто людину треба було забрати з місця роботи», – каже обвинувачена.

 

 

До слова, якщо вину жінки доведуть у суді, то їй загрожує від 5 до 7 років тюрми.

Читайте також наші новини у Facebook