Важливо Волинь Новини

Хороброму Герою з Волині виповнився б 21 рік

У Донецькій області загинув 19-річний захисник з села Старики Луцького району Роман Журавель.

Читайте також: Повітряні сили збили 11 з 13 “Шахедів” та 2 з 6 ракет, один дрон росіяни спрямували через територію Молдови

Про це у понеділок, 26 грудня. повідомили на фейсбук-сторінці Берестечківської міської територіальної громади.

«Сумна звістка про загибель українського воїна знову надійшла в нашу громаду. На території Донецької області загинув житель села Старики – Журавель Роман Петрович (26.02.2003 р.н.)», – йдеться у дописі.

Над Берестечком знову плинула кача. У край, де народився та змужнів, навіки вертався воїн Роман Журавель.

«Однак зустріч була болючою. Шлях, яким повільно рухався кортеж із домовиною Героя, ряснів пелюстками пізніх осінніх квітів. Їх принесли з собою люди, за мирне небо над якими воїн віддав найдорожче – своє молоде життя», – пишуть у Берестечківській громаді.

Нагадаємо, 19-річний житель села Старики Роман Журавель загинув на території Донецької області.

На міському майдані Соборності відбулася громадська панахида. Лунали щирі слова співчуття, звернені до сім’ї і близьких полеглого захисника. Після цього труну понесли в його рідне село Старики. Там, на подвір’ї батьківського дому було відслужено чин парастасу.

«Роман багато чого хотів встигнути. Кожен новий етап свого життя він розпочинав із благословення в храмі. До святині прийшов і перед тим, як вирушив на захист Батьківщини», – звернувся до присутніх настоятель Свято-Троїцького собору міста Берестечка о.Миколай Качмар. Він же закликав кожного прийти сюди й завтра о дванадцятій годині, аби своєю присутністю розділити біль рідних Героя, провівши його до місця останнього спочинку з молитвою на вустах і в серці.

Читайте також наші новини у Facebook