Волинь Новини

У Луцьку виступатиме акторка зі скандального номера «Кварталу 95» про Скадовськ

Акторка «Студії Квартал 95» Ірина Гатун, яка зіграла в скандальному номері переселенку зі Скадовська та внесена до бази сайту «Миротворець» за публічну наругу над громадянами України в окупації, їде з виставою до Луцька.

Про це передає Район.Культура.

Виставу-бесіду у формі stand-up монологу «Гатун про себе… про вас… і про час!» Ірина презентуватиме як акторка творчого об’єднання «Чорний Квадрат».

У афіші зазначено, що у Луцьку Ірина Гатун виступатиме у РЦ «Промінь» 20 березня, а у Рівному – у Міському палаці культури 21 березня. Ціни на квитки варіюються від 270 до 500 гривень.

Нагадаємо, що Ірина Гатун в номері «Кварталу» зіграла російськомовну дівчину зі Сходу України, яка переїхала до Закарпаття і намагається говорити українською, однак при цьому перекручує зміст слів і виглядає недолуго. У номері допустили й географічні помилки, оскільки дівчина переїхала зі Сходу, але каже що вона зі Скадовська.

Ірина Гатун – провідна акторка «Студії Квартал 95». Вона посіла місце іншої акторки «Кварталу» Олени Кравець, яка зараз створює власне шоу. В оновленому складі «Квартал» вже виступав в турі містами України, і робив свій новорічний випуск, який обурив українців.

Читайте також наші новини у Facebook