Волинь Новини

Хто відповість за провалену мобілізацію: у Зеленського зробили заяву

Відповідальність за провалену мобілізацію в Україні не ляже на одні плечі, вона буде колективною.

Читайте також: ВЛК за 20 хв. не може бути: як мобілізованому пройти повноцінну лікарську комісію

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов в інтерв’ю Наталії Мосійчук

За словами Данилова, в Україні кожен місяць відбувається постійний призов до Збройних Сил України, зупинити який неможливо як мінімум з тієї причини, що захисники і захисниці України регулярно отримують поранення на фронті і потребують відпочинку.

«І ми маємо розуміння, що це має бути те підкріплення, яке буде підготовленим, яке має розуміння, де і яким способом буде служити. Коли ми говоримо, що хтось провалив мобілізацію…Сьогодні є цифра – коли був початок війни, дуже багато людей пішло воювати навіть не заходячи до військкомату. Вони розуміли, де відбувається бій, вони підходили до бойової одиниці, ставали в стрій – їх фактично всіх приймали, тому що була така ситуація», – коментує секретар РНБО.

При цьому Олексій Данилов згоден з тим, що в роботі ТЦК необхідно наводити порядок, щоб в них не проявлялося те, що і не повинно було проявлятися.

«Це ж люди, вони іноді бувають слабкі. Іноді хтось за когось може попросити. У нас є ще лікарський компонент досить великий в цьому процесі. Питання непросте, але треба розуміти, що це відповідальність усіх нас за нашу країну. І знаходити тут крайнього, що одна людина винна в тому, що у нас така ситуація, не зовсім коректно. Це всі ми», – підсумував він.

Читайте також наші новини у Facebook