Волинь Новини

Скандальній блогерці з Луцька подарували «мерседес» і браслет за 200 тисяч гривень

Скандальна блогерка з Луцька Катерина Якимчук похизувалася дорогими подарунками – автівкою «Мерседес» та браслетом Van Cleef. Ціна такої прикраси 200 тисяч гривень (5 тисяч євро), – пише ВСН.

Читайте також: У волинянина знайшли американську гранату: подробиці

Подарунки дівчина показала у своєму інстаграмі.

«Добрий ранок, дівчатка. Коротше тут такі новини – виявляється, для того, щоб їздити на «мерседесі» і носити браслет за 200 тисяч, не обовʼязково на нього самій заробляти. Я в шоці. Це просто новий рівень, який відкрився з переїздом в Дубай», – каже блогерка.

«Коли заробила дуже багато сама, можна реально офігівати в своїх бажаннях з іншими людьми», – зазначила Катя Якимчук.

Також в сторіс дівчина подякувала за «мерседес», але додала, що мріє про іншу автівку.

«За «мерседес» дякую, но «мерс» – не «порш». Я хочу «порш», «бентлі» або «гєлік» в крайньому випадку», – написала дівчина.

«Не обовʼязково самій заробляти»: скандальній блогерці з Луцька подарували «мерседес» і браслет за 200 тисяч гривень«Не обовʼязково самій заробляти»: скандальній блогерці з Луцька подарували «мерседес» і браслет за 200 тисяч гривень«Не обовʼязково самій заробляти»: скандальній блогерці з Луцька подарували «мерседес» і браслет за 200 тисяч гривень«Не обовʼязково самій заробляти»: скандальній блогерці з Луцька подарували «мерседес» і браслет за 200 тисяч гривень«Не обовʼязково самій заробляти»: скандальній блогерці з Луцька подарували «мерседес» і браслет за 200 тисяч гривень
Читайте також наші новини у Facebook