Волинь Новини

На Волині встановили термін дії перепусток під час коменданської години

На Волині до 1 березня продовжили дію перепустки старого зразка, необхідної для переміщення територією області в умовах комендантської години.

Читайте також: Рада підтримала у першому читанні законопроєкт про посилення мобілізації

Про це повідомили у Волинській ОВА.

«Доводимо до відома волинян, що через великий обсяг технічної роботи із виготовлення посвідчень, на Волині продовжено дію перепусток старого зразка.

До 1 березня волиняни можуть послуговуватись перепустками старого зразка для переміщення по території області в умовах комендантської години», – йдеться в повідомленні.

В ОВА звертають увагу на те, що відтепер перепустка також видається на транспортний засіб, який перебуває на балансі юридичної особи (підприємства).

Детальніше про заміну перепусток та зразки заявок за посиланням.

Нагадуємо, що з 1 лютого на Волині вводять у користування перепустки нового зразка.

Виготовлення бланків перепусток організовує Луцький зональний відділ Військової служби правопорядку на підставі письмової заявки, адресованої начальникові обласної військової адміністрації та комендантові області.

Перепустки надають для фізичних осіб і на спеціальні транспортні засоби медичної, пожежної, інкасаторської та аварійних служб, а також для транспортних засобів підприємств, установ та організацій, що забезпечують життєдіяльність населених пунктів на території Волинської області, волонтерам, які здійснюють транспортування гуманітарної допомоги через Волинську область.

Читайте також наші новини у Facebook