Новини

“Снаряд потрапив прямо йому в кімнату”: росіяни вбили останнього жителя села на Сумщині

Армія Російської Федерації вбила останнього жителя села Степок в Сумської області. Тіло 60-річного Олександра Миколайовича виявили 24 січня.

Читайте також: У спеціаліста міської ради на Волині сталося горе: померла мати

Син загиблого Руслан розповів Суспільному, що снаряд влучив прямо в кімнату, де знаходився його батько. Загибель цивільного в Степку підтвердили в Краснопільській селищній раді та СБУ.

Населений пункт знаходиться недалеко від кордону з РФ поруч з гуманітарним переходом “Покровка-Колотилівка”. За словами Руслана, його батько був останнім жителем села, адже інші люди евакуювалися.

“У середу 24 січня мої друзі поїхали подивитися, батька відвідати. Так і побачили, що було пряме попадання. Я сам в шоці. Він не хотів виїжджати, там вже світла не було, били кожен день, ми йому генератор і акумулятор купили, і він там жив. Була у нього кобила, собака, кури. Снаряд потрапив прямо йому в кімнату, там кухню побило, сарай. Зараз чекаю маму і сестру, щоб поховати батька”, – розповів чоловік.

При цьому секретар Краснопільської селищної ради Ірина Юхта повідомила, що точна дата загибелі чоловіка невідома.

“Інформація надійшла на цьому тижні. Це було пряме попадання в будинок. Орієнтовно загинув на минулих вихідних, можливо це був понеділок до кінця ще невідомо”, – зазначила Юхта.

СБУ проводить досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднані з умисним вбивством.

Читайте також наші новини у Facebook