Важливо Волинь Новини

Юрій Гупало прокоментував своє звільнення з посади заступника голови обласної державної адміністрації

Як стало відомо, напередодні колишній заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Юрій Гупало прокоментував своє звільнення.

Читайте також:Небесний легіон поповнив ще один мешканець Волині

Про це очільник повідомив у Facebook.

“Шановні друзі, настав час викласти мою особисту позицію щодо звільнення мене з посади заступника голови Волинської обласної військової адміністрації та спростувати чутки, які так наполегливо поширюють ТРК Аверс та ІА Волинські новини.

По-перше, я звільнився з посади заступника голови ОВА за власним бажанням, бо вважаю, що для цього настав час. По-друге, це рішення не пов’язане із недобросовісним виконанням мною службових обов’язків, про що так наполегливо стверджують ТРК Аверс та ІА Волинські новини. По-третє, жодних обшуків правоохоронними органами та службових розслідувань щодо виконання мною обовʼязків заступника голови ОВА не здійснювалося.По-четверте, поширювана інформація ТРК Аверс та ІА Волинські новини є неправдою і цілеспрямованою маніпуляцією. Доведемо це в суді.

Користуючись нагодою, хочу сказати, що ціную досвід, набутий на посаді заступника голови ОВА, у такий непростий для України час. Дякую всім, хто допомагав мені виконувати свої службові обов’язки, адже нам вдалося зробити багато добрих справ. Виконував їх добросовісно і відповідально. Горджуся, що причетний до становлення і перетворення в один із найбільш боєздатних підрозділів сил оборони України волинської 100-тої окремої бригади ТРО, Луцького прикордонного загону, 14 ОМБР імені князя Романа Великого. Дякую численним волонтерським організаціям за допомогу в налагоджені забезпечення ЗСУ, ВПО, постраждалим від наслідків російсько-української війни цивільного населення.

Найвищою оцінкою своїх вчинків вважаю людську вдячність, яка мене надихала і мотивувала до добрих справ. Щирі слова вдячності від військових та їх родин, вимушено переміщених осіб, підприємців, колег по роботі, простих людей була і є незмінним орієнтиром у моїй вчинках.

І насамкінець. Для мене завжди були важливими такі людські якості як чесність, порядність і щирість у стосунках із людьми, завжди керувався ними і керуватимуся надалі.

Дякую за вірність і підтримку родині та друзям.

Віримо в Україну! Віримо в ЗСУ! Слава Україні!”, – йдеться у дописі.

Читайте також наші новини у Facebook