Онкохвора Оксана Склянчук із Нововолинська хворіє вже пів року, перенесла чотири операції та кілька хімій. Лікувалась у Луцьку, але в обласній лікарі не в силі уже допомогти. Відправили на Київ в інститут онкології.
Читайте також: В Україні з’являться сертифікати військовозобов’язаних: кому і для чого видаватимуть
Лікування дороговартісне, на перший етап (операцію) потрібно більше 100 тис. грн, а далі ще хіміотерапія і так далі, – пишуть у фейсбуці в групі Нововолинськ інфо, передає ВСН.
![Сама виховує двох дітей: 45-річній волинянці збирають гроші на боротьбу з раком](https://vsn.ua/storage/image-icons/VGi3ihJQyotUDzJcasEBmGs93nklDE8x8LzJ3ezk.jpg)
«Пройшовши всі обстеження, столичні лікарі дають надію на одужання. Отримавши цей шанс, ми звертаємось до всіх небайдужих, бо наші ресурси вже вичерпані», – йдеться у дописі.
НОМЕР КАРТКИ ОЩАДБАНКУ 5167 8032 3807 5217.
Читайте також наші новини у Facebook