Волинь Новини

У Луцьку курсує 77 автобусів з екологічним стандартом “Євро-5”

Станом на кінець 2023 року у Луцьку курсувало 77 автобусів, які мають екологічний стандарт “Євро-5”.

Читайте також: Епідпоріг на Волині перевищено на 8 %: за тиждень захворіли понад 6 тисяч людей

Про це йде мова у звіті про роботу відділу транспорту.

У 2023 році було проведено конкурси на перевезення пасажирів та визначено перевізників на міських маршрутах №№ 11, 26, 26а, 31 де залучено до перевезень автобуси з екологічним показником “Євро-5”. Загальна кількість автобусів з екологічним показником “Євро-5” на кінець 2023 року становить 77 одиниць. При оголошенні конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах №25 та №30 встановлено умову конкурсу наявність автобусів з екологічним показником “Євро-5” та пристосовані для перевезення пасажирів з обмеженими можливостями.

З метою покращення автобусних перевезень по Луцькій міській територіальній громаді відкрито автобусний маршрут № 5 “Вересневе – Окружна”, який сполучає район Вересневе з ТЦ “Епіцентр” через пр. Волі та вул. Рівненську. На маршруті залучено до перевезень 4 автобуси.

У 2023 році проведено конкурси та визначено перевізників на приміських автобусних маршрутах Луцької міській територіальної громади, а саме: № 50 “Луцьк — Брище”, № 52 “Луцьк — Заболотці”, № 56 “Луцьк — Озденіж”, № 57 “Луцьк — Боголюби”, № 58 “Луцьк — Сьомаки”, № 59 “Луцьк — Небіжка”.

Читайте також наші новини у Facebook