Волинь Новини

Волинські школярі обмінюватимуться досвідом з польськими однолітками

34 призери олімпіад та найкращі учні шкіл області візьмуть участь у міжнародному проєкті екологічного спрямування «Польща «Зелена «– приємно познайомитися», який проходитиме у місті Сокулка (Республіка Польща)

 Впродовж двох тижнів волиняни навчатимуться, обмінюватимуться досвідом та знайомитимуться з 30-ма польськими однолітками, які теж долучаться до такого заходу.

Про це повідомляє Юрій Погуляйко – голова Волинської обласної державної адміністрації.

Зокрема, до сусідньої країни сьогодні відправилися вихованці Волинської обласної Малої академії наук та учні закладів освіти з Луцької, Олицької, Ківерцівської та Торчинської громад, які проявили себе а різноманітних екологічних проектах.

До прикладу, Софія з Луцького ліцею № 9 написала бізнес-план про переробку бахіл на поліетиленові нитки. А учениця Котівської гімназії, Ангеліна, зібрала 2 675 корків від пластикових пляшок для їх подальшого перетворення на протези. Тато та брат дівчини – у лавах ЗСУ, тож вона вирішила таким чином допомогти нашим військовим.

Слід зазначити, що цей міжнародний захід залучає молодь з Польщі та України, які прагнуть до спільної освіти й просування здорового та екологічного способу життя. Він реалізується на виконання Угоди про партнерство, укладеної між «Fundacja Rozwoju Energetyki Odnawialnej I Ochrony Zdrowia (FREOiOZ)» та Волинською обласною Малою академією наук, у рамках програми «Erasmus+».

Проектом опікується наш земляк Василь Байцим, який є головою «Erasmus+Fundacja Rozwoju Energetyki Odnawialnej I Ochrony Zdrowia (FREOiOZ)».

Фінансування двотижневого навчання здійснюється програмою «Erasmus+» та Європейським Союзом.

Бажаю нашим волинянам не лише отримати нові знання, а й відпочити та набути нових вражень і знайомств!

Читайте також наші новини у Facebook