Важливо Волинь Новини

Керівниця Волинської обласної інфекційної лікарні йде з посади: що відомо

Як стало відомо, директорка Волинської обласної інфекційної лікарні Галина Морочковська звільнилася із займаної посади. 

Читайте також: У Любешеві на роботу потрібна медсестра

Профільна комісія облради рекомендувала призначити на посаду виконувачки обов’язків керівника лікарні медичну директорку цього закладу Любов Сербу, – йдеться на сайті Волинської обласної ради, передає ВСН.

Очільник облради Григорій Недопад, його заступник Григорій Пустовіт та голова постійної комісії облради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства Ірина Горавська зустрілись з трудовим колективом комунального підприємства «Волинська обласна інфекційна лікарня».

 

Керівниця Волинської обласної інфекційної лікарні йде з посади

 

Голова Волиньради відзначив багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі та вмілу управлінську діяльність Галини Морочковської, яка залишає посаду директора лікарні.

Голова профільної депутатської комісії, директорка територіального медичного об’єднання захисту материнства й дитинства Ірина Горавська подякувала Галині Морочковській за роботу від усієї медичної спільноти Волині.

 

 

«Із Галиною Василівною завжди приємно та легко працювати. Немає проблемних питань, а лише робочі задачі. Залишайтесь і надалі такою відкритою до людей, комунікабельною та щирою», – наголосила вона.

 

 

Ірина Горавська також озвучила рекомендацію профільної комісії обласної ради призначити на посаду тимчасово виконуючої обов’язки керівника інфекційної лікарні медичного директора цього закладу Любов Сербу.

 

 

«Ми переконані, що Любов Дмитрівна впорається із цією відповідальною місією, адже зсередини знає усі тонкощі роботи лікарні. Тому, тільки вперед, розвиватись, незважаючи на усі виклики та непрості часи. Нехай ваш заклад і надалі посідає чільне місце у медичному просторі не лише Волині, а й усієї України», – підкреслила вона.

 

Керівниця Волинської обласної інфекційної лікарні йде з посади

 

Цього дня на адресу Галини Морочковської звучало також чимало слів вдячності від трудового колективу, зокрема і її наступниці Любові Серби.

 

 

«Ми сьогодні зібрались, аби висловити вдячність Галині Василівні за її натхненну та віддану працю. Завдяки її старанням інфекційна служба Волині відбулася і славиться далеко за межами нашої області. Будучи дружиною військовослужбовця свій колосальний досвід вона здобувала у країнах Європи і близького сходу, протидіючи спалахам й епідеміям, надаючи лікарську допомогу дорослим і дітям у найвіддаленіших поселеннях.

У часи випробувань ковідом та великою війною вона взяла на себе відповідальність управління лікарнею. Це був період, коли ми з нуля будували систему киснезабезпечення, оснащували наші підрозділи новітньою апаратурою, мали значний наплив хворих, адже саме у нашому закладі за час пандемії проліковано найбільше в області пацієнтів із коронавірусом – понад 5 тисяч», – пригадала Любов Серба.

 

 

 

Керівниця Волинської обласної інфекційної лікарні йде з посади

 

 

 

«Я мала за честь очолювати лікувальний заклад такого рівня. Завдяки підтримці нашого засновника – обласної ради та зусиллям нашого професійного колективу в лікарні надаються якісні медичні послуги, заклад розвивається. Ми завжди мали хороші показники роботи, з нами рахувалися і в асоціації інфекціоністів України, і у МОЗ, ми ніколи не пасли задніх. Тому головним завданням для усього колективу на майбутнє є втримати лікарню на такому ж високому рівні. Бажаю усім нам подальших успіхів, наснаги та великого бажання працювати на благо людей», – висловила побажання Галина Морочковська.

 

 

 

Керівниця Волинської обласної інфекційної лікарні йде з посади

Керівниця Волинської обласної інфекційної лікарні йде з посади

Керівниця Волинської обласної інфекційної лікарні йде з посади

Керівниця Волинської обласної інфекційної лікарні йде з посади