Волинь Новини

У Луцьку самовільно вставили двері зі сходами (Фото)

Реагуючи на звернення громадянина інспектори відділу «Група швидкого реагування» департаменту муніципальної варти Луцької міської ради виявили проведення робіт з самовільного перепланування нежитлового приміщення на проспекті Відродження, 55.

Читайте також: На Волині чоловік отримав повістку, але попросив його мобілізувати навесні

Про це інформує Департамент Муніципальної Варти Луцької міської ради.

Сценарій таких робіт знайомий багатьом, адже випадків з облаштування входу при переплануванні житлового приміщення під нежитлове (комерційне) – безліч. Зазвичай робітники не надто переймаються питаннями безпеки мешканців таких будинків при втручанні в несучі стіни, не говорячи вже про незаконність таких робіт.

Таким чином, інспектором департаменту на відповідальну особу було складено два адміністративні протоколи: за ст. 150 КУпАП (порушення правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями) та за ст. 152 КУпАП, порушення п.п. 2.5.5.1.1. Правил благоустрою міста Луцька (засмічення території матеріалами, конструкціями, відходами).

Усі адміністративні матеріали передані на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті Луцької міської ради, яка і буде приймати рішення щодо штрафних санкцій.

Читайте також наші новини у Facebook