Волинь Новини

На Волині чоловік отримав повістку і відмовився від мобілізації: як його покарали

У Волинській області до 3 років позбавлення волі засудили чоловіка, який отримав повістку, проте ухилився від мобілізації. На суді він заявив, що може почати службу в армії навесні.

Читайте також: 7 людей з невеликого села на Волині служать у ЗСУ

Про це йдеться у вироку Ківерцівського районного суду Волинської області.

За даними суду, чоловік у вересні 2023 року пройшов ВЛК, яка визнала його придатним до служби в армії. Житель Волині отримав бойову повістку та мав прибути до ТЦК для відправлення на військову службу, проте ухилився.

На суді чоловік провину визнав. Він повідомив, що не прийшов до військкомату, бо доглядає за хворою мамою. Також житель Волині додав, що, можливо, він мобілізується до ЗСУ навесні.

“Суд звертає увагу, що обвинувачений хоча й висловив намір щодо повторного отримання повістки, однак від 19.12.2023 р. (судове засідання) до судового засідання, яке відбулося 10.01.2024 р., такий намір не втілив у реальність, мотивуючи браком часу для з`явлення до РТЦК”, – йдеться у матеріалах справи.

Суд визнав чоловіка винним за ст. 336 КК України та засудив до 3 років позбавлення волі. Цей вирок ще можна оскаржити в апеляційному суді.

Читайте також наші новини у Facebook