Волинь Новини

У Луцьку будуть нові парковки і паркомати: подробиці

Як стало відомо, невдовзі у центрі Луцька планують значно збільшити кількість паркомісць та впровадити в’їзні термінали.

Читайте також: У Нацполіції розповіли, скільки зброї вилучили в Україні за рік

 

Протягом першого півріччя нинішнього року КП «АвтоПаркСервіс» планує зосередити свої сили на збільшенні кількості паркомісць у центральній частині міста, аби сприяти розвитку туризму. Про це стало відомо зі звіту підприємства.

Зокрема, мають впровадити такі зміни:

  • на вулиці Богдана Хмельницького, 1 (Театральний майдан) – планується впровадження автоматичної системи паркування у вигляді в’їзного-виїзного терміналу;
  • на вулиці Винниченка – облаштування паркувального майданчика шляхом нанесення відповідної дорожньої розмітки, встановлення інформаційних табличок з інструкцією безготівкової оплати послуг паркування за допомогою мобільного застосунку «SmartLutsk»;
  • на вулиці Степана Бандери (поруч з головним корпусом ВНУ імені Лесі Українки) – облаштування паркувального майданчика шляхом нанесення відповідної дорожньої розмітки, встановлення інформаційних табличок з інструкцією безготівкової оплати послуг паркування за допомогою мобільного застосунку «SmartLutsk» та паркомата.

Крім цього, КП «АвтоПаркСервіс» планує оновити застарілі паркувальні автомати на майданчику для паркування на вулиці Кривий Вал на нові платіжні термінали, що забезпечить водіям оплату послуг паркування як готівкою, так і за допомогою платіжної картки або мобільного додатку «SmartLutsk». Також, у 2024 році підприємство планує встановити такі ж платіжні термінали на паркувальному майданчику на вулиці Кравчука.

Читайте також наші новини у Facebook