Новини

Зеленський повідомив, чи можлива пауза у війні

Президент України Володимир Зеленський заявив, що паузи у розпочатій Кремлем війні не буде. Якщо Росії дати паузу, то вона піде на користь тільки їй – але аж ніяк не Україні.

Про це глава держави заявив після переговорів з президентом Естонії Аларом Карісом.

Читайте також: Односельці провели в останню путь п’ятьох воїнів з Рівненщини

 

За його словами, пауза на полі бою на території України – це не є пауза в війні, це не веде до політичного діалогу з Російською Федерацією або з кимось ще. Український лідер наголошує, що ця пауза – це буде допомога Москві.

“Ми розуміємо об’єми, скільки всього вони виробляють сьогодні дронів, артилерії на добу. Ми бачимо, чого їм не вистачає. Ми бачимо великий дефіцит дронів і з артилерією, і з ракетами. Йдуть великі закупки з Ірану дронів, а також вони домовляються про ракети. Поки що домовленостей вони не досягли, а також вони отримали більше мільйона артснарядів від Північної Кореї, а також ми бачили приклади деяких ракет”, – пояснив Зеленський.

Він наголосив, що російські склади були порожніми після початку повномасштабного вторгнення в Україну. Саме тому ця пауза – це не просто заморожений конфлікт, це просто пауза, яка допоможе їм.

“Вони не встигають. Так, ви праві – світ також не встигає наповнювати склади України. Але світ сьогодні допомагає Україні, а в Росії є дефіцит. Дати паузу, ризикнути. Дати два-три роки Росії – вона потім може переїхати нас. Ми би так не ризикували і слава Богу, що все це вирішується в Україні. Тому пауз на користь Росії точно не буде”, – наголосив глава держави.

Читайте також наші новини у Facebook