Волинь Новини

На Волині можливі електропостачанням і зв’язком

У зв’язку з погіршенням погодних умов відбулось засідання Ради оборони області.

Читайте також: Напад вірян УПЦ МП на священника та винесені ікони: на Волині сперечалися за церкву

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОВА.

За прогнозами синоптиків в Україні та на Волині зокрема очікується погіршення погодних умов. Йдеться про зниження температури повітря та снігопади. Як наслідок – можливі проблеми з електропостачанням, ускладнений дорожній рух, погіршення зв’язку.

У зв’язку з цим начальник ОВА Юрій Погуляйко сьогодні, 5 січня, провів засідання Ради оборони області, під час якого узгодили план дій усіх відповідальних структур на випадок виникнення будь-якої надзвичайної ситуації.

Як наголосив очільник області від час засідання, необхідно забезпечити сталу безперебійну роботу усіх закладів соціальної сфери та критичної інфраструктури за будь-яких обставин.

Також він дав доручення відновити цілодобову роботу пунктів незламності. Там мають бути генератори, засоби обігріву, освітлення, можливість підзарядити мобільні пристрої, доступ до інтернету, медичні аптечки та інші необхідні речі.

«Наголошую керівникам громад, що належна робота пунктів незламності це і ваша відповідальність теж», – зазначив Юрій Погуляйко.

Нагадаємо, на Волині діє 361 пункт незламності. Карту їх розташування можна знайти в застосунку Дія та на сайті nezlamnist.gov.ua. Читайте також наші новини у FacebookЧитайте також наші новини у Facebook

Читайте також наші новини у Facebook