Новини

Українців закликали не ігнорувати повітряну тривогу на Новий рік

Речник Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат закликав українців не ігнорувати сигнали повітряної тривоги в новорічну ніч, якщо вони будуть.

Читайте також: Війна торкнулася тут кожну родину: з маленького села на Волині воюють понад 10 воїнів (Фото)

Про це висловився Юрій Ігнат у ранковому телемарафоні новин.

Ігната запитала, до чого українцям готуватися у новорічну ніч. Він відповів, що навіть у свята треба дбати про безпеку в першу чергу.

“До нового року готуватися українцям, але думати, що власна безпека – перш за все. Потрібно розуміти, що ворог не буде робити жодних поблажок, ні цивільним.

Ви бачите, як вони б’ють просто по центру півторамільйонного міста зенітними ракетами (йдеться про Харків – УП). Є в них ракети і більшого радіусу дії. Ми бачили величезну атаку 29 грудня (по Україні).

Тому перш за все (українцям варто) – берегти себе, реагувати на сигнали повітряної тривоги. Жодних феєрверків, ви ж розумієте. У наш час займатися салютами – неправильно з будь-якої точки зору.

Очікувати чи ні? Ворог атакує нас у принципі щодня, як “Шахедами” так і ракетами. Тому бережіть себе, а Повітряні сили й Сили оборони будуть робити усе, щоб якомога більше знищити цих покидьків”.

Читайте також наші новини у Facebook