Волинь Новини

Чотири онуки та сім правнуків: волинянка відзначила 90-річний ювілей

Днями мешканка села Вощатин Володимирської громади Надія Георгіївна Сачук відзначила своє 90-річчя.

Читайте також: Лукашенко будує військове містечко біля кордону з Україною

Про це інформує Територіальний центр ВМР.

З поважним ювілеєм жінку привітали директорка комунальної установи «Територіальний центр ВМР» Інна Мацьоха, завідувачка відділення соціальної допомоги вдома Галина Локтіонова та староста Тетяна Шейчук.

З 16 років Надія Сачук трудилась у місцевому колгоспі, де працювала ланковою, а чоловік – бригадиром. За час роботи у колгоспі жінку дуже цінували та поважали, неодноразово відзначаючи її працьовитість грамотами та подяками за заслуги.

Разом із чоловіком, який вже відійшов у вічність, Надія Георгіївна виховала трьох доньок – Тетяну, Галину та Ганну. Доньки зараз згадують як ще дітьми бігали у поле та складали снопи в копиці разом із мамою, яка ніколи не сиділа без роботи.

У 90-літньої ювілярки чотири онуки та сім правнуків, з якими продовжує ділитись своєю мудрістю та життєвим досвідом.

Улюбленим заняттям для душі у пані Надії завжди було вишивання, тож зберігає удома надзвичайну колекцію: вишиті подушки, скатертини і серветки, що вишиті талановитими і невтомними руками жінки.

Надія Георгіївна завжди була життєрадісною, компанійською та оптимістичною, а у свої 85 років ще співала у церковному хорі. Нині ж продовжує тішити рідних своїми “фірмовими” голубцями, холодцем та іншими смаколиками, і дуже любить, коли разом збирається уся родина.

Читайте також наші новини у Facebook