На автодорозі Луцьк – Львів внаслідок дорожньо-транспортної пригоди постраждали 23-річна жінка, 5-річний хлопчик та немовля.
Читайте також: У Луцькій міськраді – новий депутат. ФОТО.
На автодорозі Луцьк – Львів внаслідок дорожньо-транспортної пригоди постраждали 23-річна жінка, 5-річний хлопчик та немовля.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці поліції Львівської області.
ДТП трапилась у вівторок, 28 листопада, о 15:40 на автодорозі Львів – Луцьк у селі Сабанівка Червоноградського району: легковик Mercedes виїхав за межі проїжджої частини та зіткнувся з деревом. Внаслідок зіткнення тілесні ушкодження отримали троє пасажирів «мерседеса»: 23-річна жінка, 5-річний хлопчик та немовля, також хлопчик, віком один рік, усі жителі Львова, які були доставлені у лікарню.
Як попередньо встановили правоохоронці, водій «мерседеса», 36-річний львів’янин, не впорався з керуванням.
За фактом ДТП слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – обмеження волі на строк до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Поліцейські встановлюють обставини події.
![](https://konkurent.ua/media/cache/c3/44/c3447ded5b09f2179bb2256a947b6959.jpg)
![](https://konkurent.ua/media/cache/3c/4c/3c4c7bdd13f11454d57f474de1323f3c.jpg)
![](https://konkurent.ua/media/cache/7c/4d/7c4daaf3fc2299ca0e26c62489aaba74.jpg)
Читайте також наші новини у Facebook