Волинь Новини

Масштабна корупційна схема на Волинській митниці: заарештували ще одного фігуранта

Вищий антикорупційний суд узяв під варту ще одного фігуранта справи про створення злочинної організації на Волинській митниці.

Читайте також: Важка втрата: на фронті загинув юний Герой з Волині. ФОТО.

Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, передає Слово і діло.

«17 листопада 2023 року за участі прокурора САП слідчий суддя ВАКС обрав запобіжний захід одному з учасників злочинної організації на Волинській митниці, члени якої забезпечували незаконну мінімізацію митних платежів у зоні діяльності митниці, чим завдали державі збитків на суму понад 475 млн грн. Суд частково задовольнив клопотання детективів НАБУ, погодженого прокурором САП, та застосував до указаної особи запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 8 млн грн застави», – інформує орган.

Раніше Вищий антикорупційний суд заарештував колишнього працівника Служби безпеки України Олександра Громика у цій справі. На думку слідства, він є очільником злочинної організації на Волинській митниці.

Нагадаємо, НАБУ і САП викрили злочинну організацію, яка займалася зловживаннями на Волинській митниці. Її члени забезпечували незаконну мінімізацію митних платежів за схемами так званого «чорного» та «сірого» імпорту, чим заподіяли державі понад 475 млн грн збитків.

Читайте також наші новини у Facebook