Волинь Новини

У ВНУ завітали волонтери з Канади

До Волинського національного університету імені Лесі Українки завітали волонтери з Канади. Закордонні гості поспілкувалися з ректором Анатолієм Цьосем і представниками професорсько-викладацького складу. На зустрічі також були присутні проректор з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Людмила Єлісєєва, декан факультету іноземної філології Лариса Макарук, начальник відділу міжнародних зв’язків Владислав Коломечюк і фахівець із роботи з іноземними студентами Наталія Касянчук.

Читайте також: На Світязі спіймали браконьєрів. Фото

канадці

Волонтери Віккі та Стівен Ейс, Шерон Мічалскі й Джеф Прайс розповіли про свої враження від України та Луцька.

«Я вперше в Україні та загалом вперше в країні, де відбуваються активні бойові дії. Ніколи не чув звук сирени та не був у бомбосховищі. Перше, що мені запам’яталося тут – те, наскільки стійко ваша молодь переносить ці тривоги та продовжує навчатися. Замість того, щоб опустити руки, вони рухаються вперед. Я був вражений, що студенти продовжують навчальний процес і там», – зазначив Джеф Прайс.

канадці

Також іноземці розповіли про спілкування зі студентами Університету. «В них дуже хороший рівень англійської», – підкреслив Джеф Прайс. Шерон Мічалскі, як фахівець-психолог, зазначила, що мала лекцію у студентів факультету психології. Також гості з Канади зустрічалися зі здобувачами освіти з інших факультетів.

канадці

Проректор з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна розповіла про багаторівневу систему психологічної підтримки студентів Університету. Крім цього, вона повідомила про роботу з ветеранами та їхніми сім’ями у ветеранському простір комунікації «Плюс Плюс ++».

канадці

Ректор Анатолій Цьось розповів візитерам про Університет, волонтерську діяльність, досягнення викладачів і студентів, подальші плани та задуми.

канадці

Під час зустрічі представники ВНУ імені Лесі Українки та волонтери з Канади обговорили можливі варіанти співпраці, зокрема  звернули увагу на допомогу у налагодженні комунікації та розширенні співпраці із закладами вищої освіти Канади.

канадціканадціканадціканадці

Читайте також наші новини у Facebook