Важливо Волинь Новини

Як корові з Донеччини допомогли військові та вивезли її на Волинь

Військові та волонтери провели справжню спецоперацію, щоб вивести з-під обстрілів корову Маню. Її господиня загинула, тож тварина вешталася полями й лісосмугами сама. Солдати її підгодовували, однак розуміли, що перебувати Мані тут небезпечно і вирішили доправити корову до родичів одного з військових на Волинь.

Читайте також: На Світязі спіймали браконьєрів. Фото

Про це йдеться у сюжеті кореспондентки ТСН Тетяни Хомич.

Військові допомагали корові, оскільки росіяни під час обстрілів убили її господиню. Тварину тоді поранило. Більше місяця Маня жила по-сусідству з військовими. На кілька днів зникала, а потім знову до них приходила.

«Цілий день ходив по селу, шукав свою ненаглядну подругу, а вона прийшла сама до мене, коли я розчарований ішов», – каже військовий Олександр «Фауст».

Бійці її щоразу підгодовували. Однак розуміли, що таке сусідство небезпечне і для неї, і для них. Тож вирішили – корову треба евакуювати із зони бойових дій.

Рідні військового Олександра, який опікувався Манею, погодилися забрати її до себе на Волинь. Волонтери вирішили допомогти тварині. Корова подолала більше тисячі кілометрів.

У нових господарів тварина почувається комфортно. Катерина Сидорук – нова власниця Мані. Поки чоловік із братами воює, раду корівці даватиме разом із синами – Ярославом і Костею.

Жінка розповідає, корову вже оглянув ветеринар. Їй десь п’ять років. Тварину на Волині почали лікувати.

Тепер бійці думають, як до морозів евакуювати ще й родину кіз, яка теж блукає під вогнем без господарів.

Читайте також наші новини у Facebook