Волинь Новини

Привласнив 1,3 млн на ремонті дороги: на Волині винесли вирок керівнику білоруського підприємства

Керівник представництва білоруського підприємства, який привласнив понад 1,3 мільйона бюджетних гривень на ремонті дороги на Волині, отримав 7 років позбавлення волі.

Читайте також: Волинський центр екстреної медицини отримав у власність заправку

Луцький міськрайонний суд визнав директора Представництва ВАТ «ДБТ №4 м. Брест» винуватим у службовому підробленні та заволодінні бюджетними коштами в особливо великих розмірах. Про це повідомили у прокуратурі Волині.

У 2019 році згідно з укладеним між галузевим департаментом Волинської обласної державної адміністрації та білоруським підприємством договором робіт із поточного ремонту автомобільної дороги місцевого значення у Ковельському районі посадовець підприємства-підрядника заволодів бюджетними коштами в сумі понад 1,3 мільйона гривень, вказавши у актах виконаних робіт вищий клас та більші обсяги асфальтобетону, ніж фактично використаний.

Вироком суду йому призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі з позбавленням права три роки обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій, та з конфіскацією майна.

Також керівник представництва відшкодує заподіяні збитки на користь Департаменту інфраструктури Волинської обласної державної адміністрації.

Читайте також наші новини у Facebook