Волинь Новини

Воинянин заморив голодом тварин на братовій фермі. Відео

У селі Суходоли Володимирського району чоловік заморив голодом братову худобу. Власник тварин зараз перебуває на фронті, тому доглядати за господарством доручив родичу.

Читайте також: У місті на Волині горів автомобіль

Трупи тварин так би й лежали в хліва та на подвір’ї, якби сморід не почав турбувати місцевих мешканців. Ті викликали відповідні служби. Проти чоловіка відкрили кримінальне провадження за жорстоке поводження з тваринами, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».

Селяни неохоче розповідають про трагедію. Дехто, однак, стверджує, що це неправда.

Відомо, що чоловік забував про худобу. Тож корови були самі по собі: ночували на пасовиську чи на подвір’ї просто неба.

Люди викликали поліцію. На місце приїхали також представники екоінспекції та ветеринарної служби. На фермі комісія виявила трупи тварин: і у хліві, і на подвір’ї.

«У зв’язку з тим, що людина зловживала алкоголем, то ставилася до тієї худоби, скажемо так, не дуже добре. Неодноразово були скарги від мешканців прилеглих вулиць про те, що корови дуже ревуть, що після паші їх вчасно не заганяють. Телята ходили без прив’язі по городах», – розповідає староста села Суходоли Андрій Самчук.

Нині проти чоловіка відкрили кримінальне провадження. Він пояснював поліції, що худоба належить брату, а він не має коштів на її утримання.

Журналісти на подвір’ї помітили птицю та кіз. Усередині хліва – свиней із поросятами та овечок. У клітці – труп лисиці та хутро кролів.

Господаря, своєю чергою, не знайшли. Нібито він не місцевий.

«Худобу не кормили. Він запивав, забував і не було кому там контролювати», – додає староста села Андрій Самчук.

Селяни кажуть, що чоловік нібито живе на фермі, де доглядає худобу. Можливо, в нього справді немає можливості дбати про господарство. В цьому випадку жоден кримінал не допоможе. Водночас лишати на зиму тварин у зруйнованому хліві не можна, бо ж там їм загрожуватиме не лише голод, але й холод.

Читайте також наші новини у Facebook