Важливо Волинь Новини

Нові реконструйовані очисні споруди у Ківерцях вдало функціонують

Як стало відомо, нещодавно у місті Ківерці відбулася важлива подія – завершилися роботи з реконструкції наших очисних споруд, що знаходяться на території КП «Ківерціводоканал», і вже сьогодні, можна з впевненістю оголосити, що нові споруди вдало функціонують.

Читайте також: На цьому тижні в містах України випаде перший сніг, – синоптик

Про це йдеться на сторінці Ківерцівської міської ради.

Ця реконструкція була важливим кроком у покращенні якості очищення води та захисту навколишнього середовища.

Нове обладнання і технології дозволяють нам ефективно очищати стоки, які в кінцевому результаті потрапляють у центральний рів міста.

Тривалий час місто потерпало від відсутності сучасної водоочисної системи та системи каналізації.

Діюча система була побудована ще у 80-их роках і за час експлуатації жодного разу капітально не ремонтувалася. Також не проводилася заміна технологічного обладнання.

Каналізаційні споруди не забезпечували необхідний ступінь очищення стоків у зв’язку з чим на в’їзді у місто завжди присутній неприємний запах.

Станом на сьогодні проблему смороду в місті вирішено, очищені стоки, які потрапляють в наше навколишнє середовище, тепер будуть набагато менш навантажувати наше природне середовище.

Це має важливе значення для збереження екологічної рівноваги у громаді.

«Наша спільна праця призвела до важливого досягнення, але ми на цьому не зупиняємось і плануємо й далі збільшувати потужність очисних систем для покращення якості очищення води, дотримання найвищих стандартів довкілля та можливості підключення якнайбільшої кількості абонентів до системи центральної каналізації»,- коментує міський голова Олександр Ковальчук.

Читайте також наші новини у Facebook