Волинь Новини

Ректор Анатолій Цьось відвідав гуртожиток №2

Ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось відвідав гуртожиток № 2, оглянув побутові умови та поспілкувався зі студентами.

Читайте також: У Луцьку закривається популярний заклад

Керівництво закладу систематично відвідує гуртожитки університету, комунікує з мешканцями та Студентською радою гуртожитку. Цього разу ректор ВНУ імені Лесі Українки Анатолій Цьось, проректорка Наталія Благовірна та директорка студмістечка Світлана Шевчук завітали у гуртожиток № 2. Під час візиту вони поспілкувався зі студентами та новою завідувачкою гуртожитку Світланою Ярощенко. Зокрема, йшлося про покращення побутових умов студентів, дотримання санітарних норм, температурний режим у кімнатах. Мешканці зазначили, що в гуртожитку номер № 2 вчасно увімкнули опалення.

гуртоОчільниця студмістечка розповіла, що в цьому гуртожитку зроблено ремонт у санвузлах, замінено проводку. Окрім цього, у кухнях встановлено нові двері, мийки, енергозберігальні вікна, замінено електроплити. У перспективі заплановано ремонт у кухнях четвертого поверху, заміну лінолеуму в коридорах, ремонт коридорів і переобладнання кімнати-читальні.

гуртоЗа словами Світлани Шевчук, наразі у гуртожитках відбувається повторна дезінсекція. Розуміючи те, що гуртожиток № 2 найстаріший серед університетських, адміністрація докладатиме зусиль для покращення побутових умов мешканців.

гурто

Читайте також наші новини у Facebook