Волинь Новини

Скандальний чиновник з Підгайців, якого засудили до 5,5 років тюрми, затягує апеляційний розгляд

Експосадовець Підгайцівської сільської ради Георгій Штефанеса вже вдруге не з’являється на засідання у апеляційному суді, куди сам і звернувся. Очевидно, таким чином обвинувачений намагається тягнути час, аби дочекатися закінчення терміну позовної давності за кримінальними справами, які порушили проти нього, – пише ВСН.

Читайте також: «Виходь за мене»: під Луцьком зробили найоригінальнішу пропозицію. Відео

У квітні нинішнього року експосадовця Підгайцівської сільської ради Георгія Штефанесу суд визнав винним у привласненні бюджетних коштів та нападі на журналістку, призначивши покарання – позбавлення волі терміном 5 з половиною років. Також Штефанесу зобов’язали повернути Підгайцівській сільській раді понад пів мільйона гривень збитків.

Нагадаємо, у січні 2021 року в приймальні голови Підгайцівської сільської ради Георгій Штефанеса накинувся на журналістку Людмилу Яворську. На той час він працював проєктним менеджером сільради, зокрема, керував ремонтами доріг в громаді.

Георгій Штефанеса своєї вини не визнав і відмовився давати показання. Розгляд справи у суді першої інстанції тривав майже 2 роки через постійні пропуски засідань з боку обвинуваченого.

Людмила Яворська у коментарі ВСН зауважила, що впевнена: це робилося спеціально, аби затягнути процес розгляду справи. Після оголошення суддею вироку, Штефанеса подав апеляцію.

«Обвинувачений Штефанеса не змінив своєї стратегії – затягує справу як може. Вирок суду першої інстанції був у квітні, вже у травні справа була на розгляді у апеляційному суді. З того часу розгляд переносять вже вдруге. Перший раз мене навіть не повідомили, в зв’язку з чим перенесли судове засідання.

Цього разу, коли я поцікавилася, чому ж розгляд справи знову перенесли, мені показали довідку про те, що Штафанеса захворів. Цей прийом він використовував і на суді першої інстанції, який тривав майже 2 роки через те, що Штефанеса регулярно хворів і не з’являвся на засідання, а без нього розгляд неможливий. Якщо не помиляюся, то закінчення терміну позовної давності по цій справі минає у січні 2024 року. Вірогідно, це і є їхня стратегія, дотягнути до цього часу», – розповіла Людмила Яворська.

Читайте також наші новини у Facebook