Новини

Чи сягне бензин 60 гривень за літр до кінця року: експерт налякав прогнозом

Через те, що світова ціна на нафту пробила 90 доларів за барель, ціни на бензин та дизель на наших АЗС до кінця року зростуть на 5 гривень, розповів засновник мережі АЗС “Прайм” Дмитро Льоушкін.

“Плюс 5 гривень до кінця року на літрі дизеля та бензину. Причому дві-три гривні у першій половині осені, а ще гривня-дві – ближче до зими”, – повідомив він.

Таким чином, виходячи з поточних середніх цін по всім АЗС преміальний бензин А-95+ може зрости у вартості до 60 гривень за літр до кінця року (55 гривень на сьогодні). Звичайна “п’ятірка” може сягнути 58 гривень за літр, а дизпальне – 57-58 гривень, передає Молодий Буковинець.

Проте маркетинговими знижками, за словами експерта, все ще можна буде “зрізати” кілька гривень зростання. Тому стели деяких АЗС можуть показати збільшення цін на паливо менше, ніж на 5 гривень.

З усім тим, експерт прогнозує, що пального на українському ринку буде вдосталь – дефіциту не очікується.

“Дефіциту не буде, профіцит буде… Пального навезли під максимальну жниву. Тепер його профіцит трохи стримає зростання цін, але точно не скасує його”, – підсумував Дмитро Льоушкін.