Важливо Волинь Новини

Низький уклін: на Волині попрощалися із 28-річним Героєм. ФОТО.

Як стало відомо, сьогодні, 10 квітня, у Городищенській громаді провели в останню дорогу 28-річного Івана Герасимюка з Бережанки, який загинув 1 квітня 2023 року в районні ведення бойових дій на Донеччині внаслідок важкого поранення, отриманого під час артилерійського обстрілу. Про це повідомляють на сайті громади.

Попрощатися із загиблим прийшли рідні, близькі, друзі, побратими, представники влади,  духовенство, члени місцевого добровольчого формування  та мешканці громади.

Останній земний шлях загиблого Героя супроводжувався велелюдним коридором і звуками духового оркестру.

На сільському кладовищі нашому земляку віддали військові почесті. На честь воїна пролунав трикратний військовий салют.

До слова, у Івана залишилися батьки, брат із сестрою та молода дружина при надії.

Довідково:

Командир міномета ІІ мінометного взводу мінометної батареї солдат Герасимюк Іван Володимирович, 1994 р.н., 01.04.2023 року під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини, відсічі та стримування збройної агресії російської федерації проти України, в районі ведення бойових дій біля населеного пункту Новобахмутівка Донецької області в результаті артилерійського обстрілу отримав тяжке поранення, після евакуації та надання невідкладної медичної допомоги під час переміщення до шпиталю, внаслідок отриманих травм, помер.