Новини

На фронті загинув брат відомої української співачки. ФОТО.

Як стало відомо, у бою під Соледаром загинув двоюрідний брат Ірини Федишин.

Про це співачка повідомила у Фейсбуці, пише Четверта студія.

“Сьогодні втратила свого двоюрідного брата Роман Климкович. У свої 34 роки віддав життя за Україну, загинувши у бою під Соледаром. З перших днів війни пішов боронити рідну землю добровольцем. Ромчику, братику, пишу цей пост, сльози заливають, я не вірю!”, – йдеться у повідомленні.

Співачка розповіла: “Ми тільки нещодавно бачилися, тебе відпустили на 10 днів додому. Ти зразу провідав нашу бабусю. Потім ти прийшов до мене у гості і розповідав про війну. Ти був повний сил, енергії, навіть, словом не обмовився, що там важко. А у мене, навіть, думки ніколи не було, що може щось трапитися. Ти постійно посміхався і піджартовув. Ми стояли на коридорі і ніяк не могли розпрощатися. Ти час від часу мене обіймав, йшов і знову зупинявся на розмову. Я запросила тебе на концерт у Трускавці, 25 січня. Ти сказав, що дуже постараєшся бути. Яка ж я була рада, коли побачила тебе у першому ряду. Ти, як завжди усміхався, аплодував і підтримував мене. Після концерту ми жваво спілкувалися, зробили з тобою фото…., Господи, це було наше останнє фото разом.

І вчора зателефонували твої побратими і сказали, що тебе більше немає…

Я не вірила і до останнього сподівалася, що це помилка. Можливо, ти поранений і потрапив у полон. Але твій побратим Володя, з яким ви разом добровольцями пішли на війну, повернувся сьогодні у цей окоп і пересвідчився, що тебе вже немає ..

Він намагається винести твоє тіло, сказав, що не залишить тебе. Але це зробити дуже важко, оскільки є оточення з трьох сторін. Володя, ти маєш вижити! Роман би цього дуже хотів. Якби не було важко, ти маєш подбати про свою безпеку. Прошу молитву за хлопців, яким у ці хвилини дуже важко .

 

Дорогий мій братику, Ромчику! Ти назавжди у моєму серці, у нас було неймовірне веселе дитинство, яке ми кожного разу проводили разом у бабусі на літніх канікулах. Скільки спогадів…. Я завжди відчувала неймовірну твою підтримку і любов. Останнє твоє повідомлення у месенджері це – поцілунок

Останній твій пост – це про мої благодійні концерти. Вони будуть у твою пам’ять …

Ти гордився мною, а я ціле життя буду гордитися твоїм подвигом – віддати життя за волю України.

Серце нашої родини розбите… ми дуже тебе любимо, Ромчику💔

Щирі співчуття батькам, які виростили гідного сина України.

Світла і вічна пам’ять Герою України. Царство тобі Небесне …🙏

Спи спокійно, мій братику …..”, – написала Федишин.