На автодорозі, що сполучає Ратне з Камінь-Каширським у Волинській області, біля села Лучичі водій автомобіля не впорався з керування на слизькій дорозі та злетів у кювет. Подія трапилася вранці 12 лютого, – повідомили в пресцентрі Держслужби з надзвичайних ситуацій в області.
В автомобілі, окрім водія, перебувала пасажирка. Ніхто з них не травмувався. Виїхати самостійно з кювету водій не міг через те, що легковик застряг у болоті.
![На Волині через слизьку дорогу авто з двома людьми з'їхало в кювет і застрягло в болоті На Волині через слизьку дорогу авто з двома людьми з'їхало в кювет і застрягло в болоті](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.78/1191cddde0b13896.jpg)
Фото: Держслужба з надзвичайних ситуацій у Волинській області
Рятувальники, які приїхали на виклик, відбуксирували автомобіль із кювету на стійке дорожнє покриття.
![На Волині через слизьку дорогу авто з двома людьми з'їхало в кювет і застрягло в болоті На Волині через слизьку дорогу авто з двома людьми з'їхало в кювет і застрягло в болоті](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.78/8f91e1388e6ce309.jpg)
Фото: Держслужба з надзвичайних ситуацій у Волинській області