Волинь Новини

У місті на Волині бійцівський собака, якого вигулювали без намордника, загриз пса. Фото

Вчора, 26 січня, близько 13:00 на вулиці Винниченка у Нововолинську поряд з дитячим майданчиком власники вигулювали пса бійцівської породи стаффордширський тер’єр без намордника. За словами очевидців, собака вирвався з повідка та напав на домашнього улюбленця пенсіонерки.

Про це передає БУГ.

Мешканці двору, які побачили інцидент, кинулись рятувати старенького собаку. Проте, бійцівський пес прокусив домашньому улюбленцю шию та живіт. Звільнити нещасного з кровавої пастки вдалось лише тоді, коли «стафа» облили крижаною водою небайдужі.

Пенсіонерка забрала свого чотирилапого друга додому. Очевидці намагались допомогти жінці та відвезти собаку до ветеринара, проте пані побігла додому з пораненим. Біля вхідних дверей сусіди помітили чимало крові

 

«А якби пес накинувся на дитину, яка бавилась у той час на майданчику. Власники повинні дбати про безпеку навколишніх та вигулювати бійцівські породи собак лише у наморднику», – додали свідки.

Правоохоронці відреагували на ситуацію та виїхали на місце події. Працівники поліції взяли свідчення в мешканців будинку щодо деталей даного інциденту та наголосили, що вигул своїх домашніх улюбленців без намордників, тим більше бійцівських порід, суворо заборонено. До адміністративного правопорушення будуть притягнені власники бійцівської собаки.

Очевидці зазначили, що пес постійно вигулюється без намордника, що несе загрозу мешканців прилеглих будинків.

Нагадаємо, в Україні діє відповідальність для власників за вигул тварин без намордників. Так, згідно зі статтею 154 Адміністративного кодексу України, тримання собак і котів у місцях, де це заборонено відповідними правилами, чи понад установлену кількість, чи незареєстрованих собак, або приведення в громадські місця, або вигулювання собак без повідків і намордників (крім собак, у реєстраційних свідоцтвах на яких зроблено спеціальну відмітку) чи в невідведених для цього місцях – тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб – від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.