Ще один фактор, який стримує президента білорусі лукашенка, 80% білорусів не підтримують війну, 60% узагалі проти використання території білорусі, як плацдарму для російського вторгнення
Ще один фактор, який стримує президента білорусі лукашенка, 80% білорусів не підтримують війну, 60% узагалі проти використання території білорусі, як плацдарму для російського вторгнення.
Про це повідомив на брифінгу радник міністра внутрішніх справ та виконавчий директор Українського Інституту майбутнього Вадим Денисенко, повідомляє Високий Замок.
«Українська розвідка постійно відслідковує ситуацію у сусідній країні, — каже він. — Поки що говорити про загрози зі сторони білорусі ми не можемо. Хоча вчорашній виступ лукашенка про те, що „у білорусі і росії єдина армія, у них один мозок« свідчить лише про одне: лукашенко сильно наляканий. Видається, він щось пообіцяв путіну. Але наразі продовжує петляти».
За словами Вадима Денисенка, мобілізаційні навчання, які проходять у білорусі, жодним чином не несуть загрози для України. «Це такі навчання, коли розсилається повістка, людина повинна прийти і показатися, потім її відпускають», — підсумував директор Українського Інституту майбутнього.
Мобілізаційні навчання, які проходять у білорусі, жодним чином не несуть загрози для України. «Це такі навчання, коли розсилається повістка, людина повинна прийти і показатися, потім її відпускають
Нагадаємо, рашисти блокують Чорне море, аби створити міграційну кризу в Європі та мати важелі впливу на ЄС. І справа якраз у неможливості вивезти на міжнародні ринки українське зерно.
«Для росіян контроль над Чорним морем — це ключова криза, яку вони створюють у світі. Це міграційна криза, це питання не стільки голоду в цілому ряді країн Африки. Можуть початись голодні війни, інспіровані рф для того, щоб потім потік біженців почав рухатись до ЄС… Спроба створити енергетичну кризу провалилась, бо ЄС не повівся на їхній шантаж, тому єдиний козир, який є в рукавах для переговорів з європейцями, це міграційна криза», — зазначив пан Денисенко.