Важливо Новини

Батьки можуть обрати будь-яку форму навчання, – Шкарлет про наступний навчальний рік

Наступного навчального року батьки матимуть право вибору: відправляти дитину до школи чи займатися з нею віддалено.

Про це розповів міністр освіти України Сергій Шкарлет в ефірі національного телемарафону, – повідомляють Факти.

Міністр зазначив, що батьки та школярі вже скучили за офлайн-навчанням, проте безпека залишається на першому місці.

«В умовах воєнного часу ми впроваджуємо освітній процес у приміщеннях навчальних закладів та заочної форми навчання виключно за погодженням з органами влади. Якщо є наявність небезпеки, то може бути дистанційний або змішаний формат навчання. Якщо в укритті не вистачає місця на всіх учасників освітнього процесу, є рекомендації щодо розділення навчання на кілька змін», – сказав Шкарлет.

Також розглядається варіант, в рамках якого деякі дисципліни викладатимуться офлайн, а низка інших – онлайн.

«Ми маємо забезпечити паспорт безпеки кожного закладу. Маємо забезпечити покажчики, рух до бомбомховища, план евакуації, розрахунковий час заходу до бомбосховища. Кожен з батьків буде проінформований, в яких безпекових умовах може навчатися його дитина. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб освітній процес розпочався в максимально комфортних умовах», – сказав він.

Зі слів міністра, батьки матимуть право вибору: відправляти дитину до школи чи займатися з нею віддалено.

«Якщо батьки побоюються очного навчання, вони можуть вибрати будь-яку форму навчання для своєї дитини: дистанційну, індивідуальну чи екстернат. Ми з розумінням ставимося до кожного українця, особливо до батьків та наших маленьких українців», – зазначив Шкарлет.