Волинь Новини

У черзі на в’їзд через волинські пункти пропуску – понад тисяча авто

Від ранку 27 червня через міжнародний пункт пропуску «Ягодин» не пропускають легкові авто, оформлюють лише вантажівки та автобуси. Але на в’їзд в Україну – досі черга.

Про це розповіла Суспільному речниця Волинської митниці Валентина Черниш.

Про зміни на кордоні митники та прикордонники попереджали завчасно, легкові авто завертаю на інші пункти пропуску, зокрема на ПП «Устилуг-Зосин», де теж нині черга.

Ситуація на ПП «Ягодин-Дорогуськ»

Зі слів Валентини Черниш, станом на ранок 27 червня перед пунктом пропуску «Дорогуськ» є орієнтовно 100 легковиків, які очікують в’їзду в Україну.

«Ми зараз ще спостерігаємо, що із цією чергою робитиме польська сторона. Тобто чи пустять їх на міст чи ні. До обіду будемо вже знати результат», – додала речниця волинських митників.

Черги на виїзд з України з транспорту масою до 7,5 тонни – немає.

Ситуація на ПП «Устилуг-Зосин»

Складніша ситуація нині на міжнародному пункті пропуску «Устилуг-Зосин», куди митники перенаправляють легковий транспорт. Наразі в’їхати в Україну хочуть 1 100 авто.

«На Устилузі – армагедон. 1 липня завершується період пільгового митного оформлення, тому в червоному коридорі утворилася така черга», – каже речниця.

Зі слів Валентини Черниш пропускна спроможність пункту пропуску – орієнтовно 400 автомобілів в день. «Це в черзі люди будуть декілька діб», – додає речниця.