Волинь Новини

У Луцьку запустили додаток для оплати парковки та штрафів. Як він працює

У Луцьку запустили в роботу мобільний застосунок “SmartLutsk”. За допомогою додатку на смартфоні водії можуть безготівково заплатити за місце стоянки на комунальній парковці.

Як розповіла Суспільному директорка Департаменту муніципальної варти Луцької міськради Юлія Сиротинська, за допомогою додатку з 14 червня здійснили пів сотні успішних проплат за паркування.

“З міського бюджету на застосунок не витратили жодної гривні. Його безплатно створили для Луцька, як пілотний проєкт”, — каже Юлія Сиротинська.

Як працює додаток

Директор компанії-розробника Сергій Сигловий говорить: нині в додатку зареєстровано більше тисячі користувачів. У застосунку можна внести свої дані, інформацію про автомобіль та підв’язати банківську картку.

Застосунок містить декілька розділів. Наразі користувачам доступні розділи “погодинне паркування” і “штрафи”, натомість розділи “штрафний майданчик” та “абонемент на парковку” знаходяться в процесі розробки.

У Луцьку запрацював додаток для оплати парковки

Послуги у додатку SmartLutsk. Фото: Суспільне Луцьк

При оплаті за паркування додатком буде стягуватися комісія три гривні 25 копійок за один платіж. Проплата відображається в муніципальних інспекторів з паркування.

“Є сервіс для вас, як користувача і сервіс інспектора. Це коли він підходить, бачить ваші номери, вводить їх в сервіс інспектора і бачить, коли ви сплатили до секунди. Коли, як і на який проміжок часу”, – пояснює Юлія Сиротинська.

Також для водіїв доступна функція сповіщень, яка повідомляє про будь-які нові функції, важливі повідомлення, оновлення чи виправлення помилок.

Користування мобільним додатком безплатне, для завантаження програма доступна як на базі операційної системи Android, так і на базі операційної системи iOS.