Новини

«Доброго вечора, ми з України»: Укрпошта повідомила тему наступної марки

Укрпошта випустить марку «Доброго вечора, ми з України», адже за неї прголосувало найбільше українців.

Про це повідомив гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський у фейсбуці, інформує Еспресо.

«Знаю, що багато хто на це чекав – всеукраїнське опитування «яка марка Укрпошта буде наступною маркою України» завершено і ми маємо переможця!

Багато хто на це чекав – всеукраїнське опитування «яка марка Укрпошта буде наступною маркою України.

Було подано майже 650 000 (647 634 якщо бути точним) голосів, тож голосування стало справжнє народним і переможцем стала тема: Доброго Вечора ми з України!» – наголосив він.

Результати опитування були такими:

«Доброго вечора, ми з України» – 229 783 (35%);

«Пес Патрон» – 182 236  (28%);

«Путін, Москва палає, Гаага чекає» – 88 035 (14%);

«Героям Слава» – 79 476 (12%);

«Ой у лузі червона калина» – 68 104 (11%).

«Скажу чесно, для мене особисто результат неочікуваний, але українці висловили свою думку. Про що вона свідчить? Про то, що українці мають чудове почуття гумору і люблять свої символи більш, ніж вони ненавидять ворогів. І це круто. Наші люди дуже розумні. Всі розуміють, що за будь яких обставин, ми випустимо марку, присвячену нашим ЗСУ, тому голосували за ті теми, які б інакше не потрапили б на марку, а з піснею (Калуш) ми вже марку пообіцяли. Тож результати і логічні, і позитивні», – зауважив гендиректор Укрпошти.

За його словами, пошта відразу починає роботу над маркою «Доброго вечора, ми з України». Наступного тижня українцям розкажуть про процес, зокрема конкурс на кращий дизайн і голосування за нього.

«Враховуючи кількість голосів та шанувальників Патрона, все ж таки подумаємо коли і як випустити марку з ним», – зазначив Ігор Смілянський.

-12 квітня Укрпошта презентувала марку «Русский военный корабль, иди на*уй!».

-Укрпошта за п’ять днів продала пів мільйона марок із російським військовим кораблем, тож запровадила обмеження на кількість цих марок для продажу в одні руки.

-25 квітня Укрпошта слідом за маркою про російський військовий корабель анонсувала випуск марки з найбільшим у світі літаком «Мрія».

-14 травня українцям запропонували обрати нову марку від Укрпошти.

-Укрпошта створить марку, присвячену Kalush Orchestra.

-З 23 травня Укрпошта введе в обіг нові поштові марки з «русскім воєнним кораблем».