Волинь Новини

На луцькій автостанції через нестачу пального скасовують рейси та піднімають ціни на квитки

Вартість квитків на рейсові автобуси, що курсують з Луцької автостанції № 1, в середньому здорожчали на 70%. Це пов’язано з цінами на пальне, розповів Суспільному директор автостанції Ігор Модла.

Також через нестачу пального перевізники змушені скасовувати деякі рейси.

17 травня, каже Ігор Модла, не відбувся рейс з Вараша Рівненської області. «Вчора теж на приміських маршрутах були кілька відправлень, які не могли прибути у через відсутність пального, але загалом водії намагаються заправлятися», – говорить директор автостанції. З його слів, ситуація щодня змінюється і перевізники повідомляють, чи вдалося їм заправитися і вийти в рейс, чи його потрібно скасувати.

За старою чи новою ціною придбати квиток хотіла волинянка Юлія Расюн. Але перевізник перестав їздити до її села у Володимир-Волинському районі.

«Просто немає пального і все, нічого більше не кажуть. В сусіднє село поїдемо. А який вихід? Немає. Хто ровером, хто як може», – говорить волинянка.

Водій автобуса Луцьк-Львів Святослав 17 травня вийшов у рейс. Чи вийде завтра на роботу, каже, не знає.

«– Скоріше за все, ще й не поїду, бо немає солярки ніде.

– А де ви заправляєтесь зараз, як заправляєтесь?

– По заправках. Кажуть, де є солярка, туди їдемо. Встигаємо – заправляємося. Не встигаємо – не заправляємося», – розповів водій.

Як розповів водій міжнародного рейсу до Польщі Луцьк-Пулави Іван, йому вдається заправляється за кордоном. «Дорожче, але без лімітів на кількість пального», – говорить чоловік.