Волинь Новини

Луцького депутата намагалися викрасти невідомі, які представились «ДБР»

Політик також є керівником інформаційного агентства і з першого дня війни працює на інформаційному фронті

Голову фракції «Громадянський рух «СВІДОМІ» у Луцькій міській раді, директора ІА «Конкурент» Тараса Шкітера намагалися викрасти невідомі особи, які представилися «співробітниками ДБР».

Про це політик повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

«Сьогодні мене намагалися залякати та вивезти до Львова невідомі люди. Зі мною зустрілися двоє людей, які представилися працівниками Державного бюро розслідувань. Один з них назвався співробітником ТУ ДБР у місті Львові, підполковником Кушніром Олегом Сергійовичем. Він повідомив, що на мене, нібито, є донос, і вони хочуть перевірити, чи він відповідає дійсності», – написав Тарас Шкітер.

Чоловік запропонував відразу сісти у їхнє авто та негайно поїхати у  Львів, щоб пройти поліграф.

За словами політика, чоловік запропонував відразу сісти у їхнє авто та негайно поїхати у  Львів, щоб пройти поліграф.

«Ці люди не надали ніяких документів чи підстав для таких дій, не дозволили сфотографувати свої посвідчення. Тому такі дії у мене викликали багато запитань щодо законності. Я публічна людина, депутат Луцької міської ради, постійно знаходжуся в Україні, займаюся волонтерською діяльністю, доставляю гуманітарну допомогу в різні міста України», – додає Тарас Шкітер.

Політик нагаав, що він також є керівником Інформаційного агентства «Конкурент» та з першого дня війни працює на інформаційному фронті.